Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Marzyciel na Dachu
  1. Home
  2. News
  3. Marzyciel na Dachu

News

Check-in
Check-out

Marzyciel na Dachu

22 of June 2020

W ramach kolejnego spotkania z cyklu Dach Pełen Kultury już w najbliższy czwartek, 25 czerwca, zapraszamy na wspólne oglądanie filmu "Marzyciel".

Cykl Dach Pełen Kultry rozpoczęliśmy od koncertu skrzypaczki Moniki Sierackiej. Podczas drugiego wydarzenia zapraszamy Państwa na wspólne oglądanie filmu. Był skrzypek (a właściwie skrzypaczka) na Dachu, czas na... Marzyciela! 

Nasi kucharze przygotują na ten wieczór specjalne menu, iniprowane filmem, a o godz. 21:30 odbędzie się projekcja filmu "Marzyciel". Przekonamy się, jacy marzyciele są z naszych kucharzy!

"Marzyciel" to magiczna historia o Jamesie Matthew Barriem, pisarzu, który stworzył postać Piotrusia Pana. Barrie poniekąd sam nim był...

Są filmy, o których zapominamy wkrótce po obejrzeniu, a w najlepszym wypadku pamiętamy wybrane sceny.  Są też takie, które na długo potrafią zapaść nam w pamieć. Niejako wchodzą nam pod skórę zarówno obrazem, muzyką, jak i słowami. Gdy pojawiają się napisy końcowe, wiemy, że obejrzymy ten film jeszcze raz… Właśnie takim filmem jest "Marzciel".

Za muzykę do filmu Marca Forstera Jan A.P. Kaczmarek otrzymał Oscara. W rolach głównych wystąpił duet Johnny Depp i laureatka nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej - Kate Winslet.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: 515036096.

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close