Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Masaże w jesienno-zimowej atmosferze
  1. Home
  2. News
  3. Masaże w jesienno-zimowej atmosferze

News

Check-in
Check-out

Masaże w jesienno-zimowej atmosferze

14 of October 2019

Jesień i zima to czas, kiedy większość z nas odczuwa wzmożone napięcie i stres. Mamy na to sposób.

Dni stają się coraz krótsze, pogoda nie zachęca do aktywności, łapią nas choroby. Obowiązków w domu i w pracy jakby więcej. 
 
Właśnie w tym okresie powinniśmy w szczególności zwrócić uwagę na kondycję psychofizyczną naszego organizmu. Doskonałym sposobem na rozluźnienie całego ciała oraz złapanie harmonii jest masaż relaksacyjny Leszno Wellness & Spa Antonińska to miejsce, które dzięki doświadczonym masażystom opuścisz w stanie głębokiego odprężenia.
 
W naszej ofercie znajdują się masaże relaksacyjne kręgosłupa oraz całego ciała, a także masaże relaksacyjne z aromaterapią. 
 
Masaże relaksacyjne z aromaterapią zapewniają najlepsze odczucia. Z zabiegu z wykorzystaniem olejków zapachowych wychodzimy w poczuciu pełnej równowagi pomiędzy ciałem, a umysłem. 
 
Każdy klient Wellness & Spa Antonińska może wybrać jeden z wielu zapachów do zamówionego masażu. Wystarczy wybrać preferowany zapach podczas umawiania wizyty, a wówczas przygotujemy nasz gabinet zgodnie z życzeniem.
 
W okresie jesienno-zimowym w naszych gabinetach dostępne będą zupełnie nowe olejki eteryczne:
  • cynamon i pomarańcza
  • kawa z wanilią
  • kwiat bawełny
  • piernik alpejski
  • zapach świąt na Boże Narodzenie
 
Naturalnie w Wellness & Spa Antonińska można także skorzystać z innych, niezwykle odprężających zabiegów. Jednym z nich jest masaż relaksacyjny twarzy.  Zabieg ten polega na masażu i delikatnych uciskach odpowiednich punktów na twarzy. Odpowiednio wykonany wprowadza w stan wyciszenia. Ten masaż redukuje stany napięć mięśniowych. 
 
Ten zabieg wykonujemy także w wersji z użyciem kamieni szlachetnych.
 
Podczas takiego masażu korzystamy z rollera z odpowiednim kamieniem szlachetnym. Dotyk kamieni ma silne działanie energetyzujące i lecznicze. Przyspiesza regenerację zmęczonego organizmu oraz poprawia samopoczucie. Co szczególnie istotne dla wielu pań, zabieg ten poprawia wygląd skóry.
 
Masaż dłoni lub stóp to z kolei zabieg niezwykle przyjemny i odprężający. Ma korzystny wpływ na cały organizm, gdyż pobudza krążenie krwi. Podczas masażu dłoni lub stóp masażysta delikatnie uciska odpowiednie receptory, co powoduje dodatkowe uczucie pełnego relaksu.
 
To tylko niewielka część zabiegów, z których możecie skorzystać w naszym Wellness & Spa. Pozostałe masaże relaksacyjne oraz specjalne, czy z użyciem kamieni wulkanicznych znajdziecie na naszej stronie.
See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close