Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
8 powodów, dla których warto zorganizować wigilię firmową
 1. Home
 2. News
 3. 8 powodów, dla których warto zorganizować wigilię firmową

News

Check-in
Check-out

8 powodów, dla których warto zorganizować wigilię firmową

21 of November 2019

Każda okazja do kontaktu ze swoimi pracownikami jest bardzo dobra. Jednym z takich okresów w roku są Święta Bożego Narodzenia. 

Bardzo często znaczenie wigilii oraz innych uroczystości firmowych jest niedoceniane lub wręcz ignorowane. Tymczasem organizacja wigilii firmowej może przynieść wiele korzyści - zarówno firmie, jak i pracownikom. Czy znasz lepszą okazję, aby spędzić czas z pracownikami i w przyjaznej atmosferze podsumować cały rok wytężonej pracy?

 

Poznaj 8 najważniejszych powodów, dla których warto zorganizować wigilię firmową.

 

 1. Podziękowanie - warto docenić wysiłek pracowników, którzy przez cały rok ciężko pracowali, często z poświęceniem własnego czasu, na wynik firmy. Wigilia firmowa jest najlepszym sposobem na wyrażenie podziękowań.
 2. Budowanie zespołu i dobrych relacji - podczas nieformalnych spotkań pracownicy mogą o wiele lepiej się poznać. W rezultacie poprawia się komunikacja w zespole i wspólne wykonywanie codziennych obowiązków.
 3. Motywacja - wspólne spotkanie w przyjaznej, wręcz “luźnej” atmosferze, docenienie pracowników, chwila relaksu jest świetną motywacją do kolejnego roku wytężonej pracy.
 4. Wartości firmowe - wigilia firmowa to dobra okazja, aby podkreślić najważniejsze wartości obowiązujące w firmie i pokazanie, że poczucie przynależności do zespołu ma duże znaczenie
 5. Zasłużona chwila relaksu - wyjście z firmy, zmiana otoczenia będzie miała pozytywny wpływ na wszystkich. Choć to tylko chwila, na pewno pozwoli podładować baterie wszystkim członkom zespołu.
 6. Szczere opinie - większość pracowników będzie ukrywać swoje prawdziwe opinie o pracy, atmosferze, warunkach. Podczas wigilijnego spotkania o wiele łatwiej się otworzyć. Z pewnością łatwiej poruszyć trudne tematy w świątecznej atmosferze, a to może się przełożyć na poprawienie atmosfery w kolejnym roku.  
 7. Dobra zabawa - organizacja przyjęcia/imprezy firmowej mówi dużo o tobie. Jakim szefem i liderem jesteś?
 8. Wigilia firmowa to po prostu obowiązek: pracownicy są jak rodzina. Organizacja wigilii firmowej to pozytywny sygnał dla pracowników: nie są obojętni i poczują się docenieni. 

 

Jeśli chcesz zorganizować wigilię firmową z pysznym, świątecznym jedzeniem, zapoznaj się z naszym specjalnym wigilijnym menu. A jeżeli nie masz możliwości oraz warunków, aby zorganizować wigilię firmową u siebie, zapraszamy do Hotelu & Restauracji Antonińska. Sprawdź menu wigilijne i skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły dotyczące Twojej wigilii firmowej.

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close